Латинська назва Kashnol Форма випуску Сироп Склад 5 мл сиропу (одна чайна ложка) містить активні речовини: Сальбутамолу сульфат 1 мг Бромгексину гідрохлориду 2 мг, гвайфенезин 50 мг, Ментолу 0,5 мг;
Допоміжні речовини: сахароза, кислота лимонна моногідрат, натрію едетат, натрію бензоат, калію сорбат, пропіленгліколь, гліцерин, розчин сорбітолу 70%, пунцовий 4R, ароматизатор малиновий. Упаковка 100 мл Фармакологічна дія Кашнол - комбінований препарат, що складається з інгредієнтів, що застосовуються для симптоматичного лікування кашлю при різних легеневих захворюваннях. Володіє бронхолітичних, муколитическим і відхаркувальну дію.
Сальбутамол має бронхолітичну дію шляхом селективного дії на бета-2-адренергічні рецептори бронхів.
Бромгексин розріджує мокротиння, збільшує її об'єм. Муколітичну дію обумовлено здатністю деполимеризовать і розріджувати мукопротеины і мукополисахаридные волокна.
Гвайфенезин відхаркувальну дію. Зменшує адгезивність, поверхневий натяг мокротиння, що поліпшує його відходження.
Ментол володіє слабким антисептичними властивостями виявляє заспокійливу дію та зменшує подразнення слизової оболонки дихальних шляхів. Показання Гострі і хронічні бронхо-легеневі захворювання, що супроводжуються утрудненням відходження мокротиння (бронхіальна астма, трахеобронхіт, обструктивний бронхіт, пневмонія, емфізема легень, пневмоконіоз та ін). Протипоказання Підвищена чутливість до компонентів препарату; вагітність, період лактації; дитячий вік до 3-х років; тахіаритмія міокардит; вади серця; декомпенсований цукровий діабет; тиреотоксикоз; глаукома; печінкова або ниркова недостатність; виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки в стадії загострення.
Препарат Кашнол слід обережно застосовувати у пацієнтів з цукровим діабетом, артеріальною гіпертензією, виразковою хворобою шлунка і дванадцятипалої кишки в стадії ремісії. При необхідності лікування Кашнолом в період лактації грудне вигодовування слід припинити. Спосіб застосування та дози Препарат Кашнол призначають дорослим і дітям старше 12 років по 10 мл (дві чайні ложки) 3 рази на день;
Дітям від 6 до 12 років - 5-10 мл (1 -2 чайні ложки) 3 рази на день;
Дітям від 3 до 6 років по 5 мл (1 чайна ложка) 3 рази на день.
Між застосуванням чергових доз препарату необхідна перерва не менше 6 годин. Побічні дії Іноді спостерігаються головний біль, запаморочення, підвищена нервова збудливість, порушення сну, сонливість, тремор, судоми, нудота, блювання, діарея, загострення виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки, прискорене серцебиття, можливе забарвлення сечі в рожевий колір, алергічні реакції (висип, кропив'янка), зниження артеріального тиску, колапс. Особливі вказівки Гвайфенезин забарвлює сечу в рожевий колір. Не рекомендується приймати одночасно з препаратом лужне питво. Лікарська взаємодія Інші бета-2-адреноміметичну кошти і теофілін посилюють дію сальбутамолу та збільшують ймовірність появи побічних ефектів. Кашнол не призначають одночасно з препаратами, що містять кодеїн та іншими протикашльовими засобами, так як це ускладнює відходження розрідженого мокротиння. Вхідний до складу препарату Кашнол бромгексин сприяє проникненню антибіотиків (еритроміцин, цефалексин, окситетрациклін) в легеневу тканину. Не рекомендується застосовувати препарат Кашнол одночасно з неселективними блокаторами бета-адренорецепторів, такими як пропранолол. Вхідний до складу препарату Кашнол сальбутамол не рекомендується пацієнтам, які отримують інгібітори МАО. Діуретики та препарати глюкокортикостероїдів підсилюють гіпокаліємічний ефект сальбутамолу. Не рекомендується приймати одночасно з Кашнолом лужне питво. Умови зберігання Зберігати при температурі не вище 25°С у захищеному від світла та в недоступному для дітей місці.
Производитель
Седейт Хелскер Лтд (ИНДИЯ)
Ирина
05.01.2015, 19:02
Сироп хороший. Лечит даже астму. очень много положиетльного о нем слышала и сама решила попробовать. и не пожалела.